Інтернет-магазин гаджетів E-GADGET.UA в своїй роботі повністю дотримується законодавства України, зокрема Закону України "Про захист прав споживачів" за умовами якого Ви протягом 14 днів з дня покупки - можете обміняти або повернути куплений у нас товар і отримати інший товар або повну компенсацію його вартості.

Процедура повернення товару

1. Товар повинен бути повернутий повністю в товарному вигляді і повній комплектації, в якому Ви його отримали разом з товарним чеком, якщо інше не погоджено з нашим менеджером.

2. Товар може бути повернений безпосередньо в наш магазин в м.Києві або Новою поштою на реквізити, які Вам надасть наш менеджер. Відправка товару обов'язково повинна здійснюватися від імені особи, на яку було оформлено замовлення. При поверненні товару Новою поштою - Ви оплачуєте за доставку повернення товару, інакше повернення не буде забрано на Новій пошті, поки Вами не буде оплачена доставка.

3. Повернення грошей за товар здійснюється готівкою в магазині (при поверненні товару безпосередньо в наш магазин в Києві) або на карту будь-якого банку України, переважно карту Приватбанку "Універсальна". Звертаємо увагу, що банк може стягувати комісію за повернення грошей в розмірі 0,5 - 1%, якщо повернення грошей здійснюється не на "Універсальну" карту Приватбанку.

4. При поверненні товару безпосередньо в наш магазин у м.Києві - бажано попередити за 1 день про заплановане повернення, інакше ми не гарантуємо наявність грошей в касі для повернення в день звернення.