Інтернет-магазин гаджетів E-GADGET.UA в своїй роботі повністю дотримується законодавства України, зокрема Закону України "Про захист прав споживачів" за умовами якого Ви протягом 14 днів з дня покупки - можете обміняти або повернути куплений у нас товар і отримати інший товар або повну компенсацію його вартості.

Процедура повернення товару

1. Товар повинен бути повернутий повністю в товарному вигляді і повній комплектації, в якому Ви його отримали разом з товарним чеком, якщо інше не погоджено з нашим менеджером.

2. Товар може бути повернений Новою поштою на реквізити, які Вам надасть наш менеджер. Відправка товару обов'язково повинна здійснюватися від імені особи, на яку було оформлено замовлення. При поверненні товару Новою поштою - Ви оплачуєте за доставку повернення товару, інакше повернення не буде забрано на Новій пошті, поки Вами не буде оплачена доставка.

3. Повернення грошей за товар здійснюється готівкою в магазині (при поверненні товару безпосередньо в наш магазин в Києві) або на карту будь-якого банку України, переважно карту Приватбанку "Універсальна". Звертаємо увагу, що банк може стягувати комісію за повернення грошей в розмірі 0,5 - 1%, якщо повернення грошей здійснюється не на "Універсальну" карту Приватбанку.